Seansa sākuma

DIĀNA Z..

21.11.05 Seansa sākumā kā parasti violeta gaisma, bet šoreiz kā mirdzoša gaiši violeta nenoteiktas formas plazma un mutuļiem veļas balta gaisma. Siltums pār mugurkaulu.  Domās atcerējos visus mīļos aizgājējus. Asaras. 

22.11.05 Stipri spiedoša sajūta uz galvu un pleciem. It kā gribētu saspiest maziņu. Pēc katras vēlēšanās norunāšanas dziļa nopūta un pauze. Tā būs katru reizi, tāpēc neatkārtošos. Vēlāk siltums pa ķermeni un karstuma vilņi. Ierasto violeto krāsu neredzēju.

 23.11.05 Pa mugurkaulu siltums. Jūtams siltums tandēnā, saulespinuma un sirds čakrās. Sirds čakra ļoti karsta. Pēkšņi atnāca kaķis un ar galvu nogūlās uz sirds čakras un skaļi murrāja. Neparasti.
 

24.11.05 Siltums pār mugurkaulu. Spēcīgs siltums sirds čakras rajonā un saules pinuma čakrā.

 

25.11.05 Stipri jutu trešās acs čakru – siltums. Pār mugurkaulu siltums. Stiprs siltums sirds čakrā, pārejošs saulītes čakrā. Kad pēc pusnakts aizgāju gulēt, aizverot acis, redzēju bezformīgu četrstūri tālumā, no kura nāca tādi kā gaismas stari(plūsma) uz mani, tādā kā cilindra formā. Palika savādi un atvēru acis un redzu ko neparastu man – kaut kas tāds kā mirāža mirgo acu priekšā(liels un daudz), pa kreisi mutuļo milzīgi balti mutuļi, tā ka nevar redzēt istabas sienu! Pa vidu visam smalks gaiši violets caurspīdīgs tunelis, tieši uz trešās acs čakru. Aizverot un atverot acis skats nemainīgs.

 

26.11.05 Tāds iespaids, ka nekas nenotiek. Nogaidīju pusstundu, nekā.

 

27.11.05 Pati neko nejutu, bet kaķis atskrēja uzreiz kā apgūlos, uzgūlās uz krūtīm un skaļi murrāja. Jau pēc pirmās dienas seansa gribas turēt taisnu muguru.

 

28.11.05 piedodiet, neesmu pierakstījusi, tātad kā parasti seansa laikā.

 

29.11.05 Siltums pār mugurkaulu, uzreiz gribas iztaisnot muguru. Redzu violetu krāsu, kā parasti seansa laikā. Siltums sirds čakrā, karsti saulītes čakrā, siltums tandēnā. Ļoti laba sajūta, pilnība, laime!

 

30.11.05 Seansa sākumā redzu violetu kāsu(tas ir vienmēr no Reiki apgūšanas dienas). Balti mutuļi kā migla. Atkal klāt ir kaķis. Sapnī redzu – ka Jūs, Miša, ejiet pa ūdens virsmu(es padomāju kā Mesija) un aiz jums garā rindā cilvēki. Es domāju, bet kāpēc mani aizmirsuši un Jūs parādaties man priekšā un sakiet, ka neviens nav aizmirsts, arī es, bet Jums nav laika runāties.

 

01.12.05 Kā parasti reiki seanss, klāt kaķis.

 

02.12.05 Siltums pār mugurkaulu, siltums saulītes čakrā un tandēnā. Acīs balti mutuļi, siltums rokās un kājās.

 

03.12.05 Spēcīgs siltums, karsti, pa visu ķermeni, košas krāsas redzu, karstums mugurkaulā.

 

04.12.05 Kā reiki seanss, violeta krāsa, bet ar krāsainiem mirdzumiņiem(skaisti). Pēc 1 - 2 seansiem nesāp auss!

 

05.12.05 un 06.12.05 vienādas izjūtas redzu spilgtas visu čakru krāsas, citu vairāk, citu mazāk.

 

07.12.05 seansa sākumā redzu violetu un zilu krāsu, stipri silst ceļgali, siltums izstaro līdz vēdera lejasdaļai. Siltums sprandā.

 

08.12.05 seansa laikā deg ceļgali.

 

09.12.05 seansa laikā deg ceļgali.

 

10.12.05 seanss kā parasti, bet naktī pamostoties, atvērtām acīm, balti (domāju enerģijas) mutuļi un kaut kas violeti – caurspīdīgs kā mirāža mirgo, siltums no ceļgaliem līdz pēdām.

 

11.12.05 Siltums no ceļgaliem līdz pēdām.

PALDIES!    PALDIES!    PALDIES  Jums un Reiki!!!


Языки

RussianLatvianlv-LV